Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

Microsoft Windows Vista ?

22. 1. 2007 Po 18.48 od Ola | Počítače

Vyplatí se přechod z Windows XP na Windows Vista ?

Tomuto tématu se bude věnovat následující článek a operačnímu systému vista mnoho dalších. Toto je otázka mnoha lidí. Ti, kteří mají Windows XP a nemají s ním problémy, váhají, zda se jim vyplatí přejít na Windows Vista. Ti kteří Windows XP nemají pořízené legálně, přemýšlejí, zda je cena Windows Vista malá, nebo aspoň přiměřená. A ti, kteří mají Windows 95, si spokojeně hrají DOSovské hry a Microsoftu před nabídkou zamávají s argumentem, že jim 95 stačí. No a ti kteří mají Windows 3.1 sou už podle Microsoftu úplně out . V rozšířeném článku se dozvíte další informace. ;-)
Krabice s Windows Vista

Tak… Pokud máte Windows XP a máte na nich mnoho nainstalovaných programů (stovky, tísíce ? ), přechod na Windows Vista se určitě nevyplatí. Není to proto, že by Visty byly špatný operační systém. Ba naopak. Obsahují desítky nových technologií, DirectX 10.0 přinese krásnou grafiku a nejen, a GUI je tradičně skvěle zpracováno. Pokud opravdu nutně potřebujete serepetičky typu „hezké ikonky“ apod. prosím. Je to Vaše volba, a hlavne vaše peníze :-) . Pokud se bez toho obejdete, doporučuji zůstat u Windows XP.

Ti, kteří mají Windows XP pořízeno NELEGÁLNĚ což je naprostá většina, doporučuji DŮRAZNĚ přejít na Windows Vista. Nejenom že se Vám dostane Oficiální podpory od Microsoftu (bez toho se většina obejde) ale hlavně, Microsoft neustále vyvíjí ochranný program zvaný Windows Genuine. Jsou sice programy, které ho obejdou, ale zamyslete se, jestli se Vám pořád vyplatí stahovat aktualizace do různých programů, a věnovat tomu spoustu času. Vždyť Microsoft Vista by se měl dát pořídit (verze OEM) kolem 3 000Kč. Myslím že to je právě ta cena přiměřená . Co se týče těch uživatelů s Win 98,95,3.1 , tak ti ať si klidně zůstanou ve své out realitě :-) . Shrňme si to tedy :

Windows Vista XP verze
ANO Nelegální
NE Legální, ovšem již „zabydlená“
ANO Legální, ovšem nevyužívaná
Co z toho plyne za ponaučení ?
Zabydlenému uživateli na písek nehrab, pirátovi ho seber. :nasrany:
Ola

««« Předchozí text: Šebrleho trefil oštěp...
Následující text: Z extrémů do extrémů: Sněhová kalamita »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má Slunce?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání