Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

Jíří Paroubek .. kritika

22. 1. 2007 Po 15.25 od Ola | Domáci scéna

Článek o Jiřím Paroubkovi | Linkuj si !

Již z nadpisu je vidět, že tohoto pána opravdu nemám rád. Sám mluví o politické „korupci“, přitom se chová s prominutím jako úplatkářské prase. Nebudu se zde příliš rozepisovat, více v rozšířeném článku, kde najdete i jeho fotku.
Pan Paroubek

Pan Paroubek aneb nepodobá se fantomasovi ?

Jak můžete vidět na obrázku, opravdu podoba s fantomasem tu je, a to jak v chování, tak i ve vzhledu, akorát že pan Paroubek je „trošku víc“ při těle.

Ještěže se pánům z ODS za pomoci narozdíl od pana paroubka kompromisních lidí, ano hovořím o Mělčákovi s Pohankou, a teď narovinu. Kdybych byl v KSČSSD, což jakože bych nikdy nebyl, udělal bych to samé. Pan Paroubek prostě neumí prohrávat, a to jak mu „vytekly“ nervy se „profesionálům“ jeho typu nemělo stávat.

Jeho chování mi přijde jako neférové, arogantní, a co nejhůř komunistické. Opravdu nejlepší byl ten projev jak volby přirovnal ke zvolení komunistů, akorát namodro. Ještě jak „vtipně“ vzkázal panu Topolánkovi že on vládu nesestaví, a že levice (důkaz komunistického myšlení) má 101 mandátů 8-) . Opravdu v předčasných volbách (pokud k nim dojde) doporučuji NEVOLIT KSČM ani ČSSD, protože by vznikla KSČSSD.

Pokud přeci jenom zvolíte ČSSD či KSČM, uvidíte jak to panu Paroubkovi půjde. Uvidíte že to není nic jiného než odporný komunista, arogant, a nastolí zde totalitní režim. Pokud by k tomu došlo, uvažoval bych o emigraci :brecim: .

A jestli se ten pán s trochou nadváhy (Paroubek) a chováním Fantomase, myšlení retardovaného komunisty a postavou slona z Pražské ZOO dostane k moci, už aby jsme se shromažďovaly na Staroměstském náměstí a demonstrovali, naši zemi by mohla potkat zkáza, kterou jsme nezažily ani za komunistů! :prhledej: ;-)

Ještě zpět k té korupci z které neustále obviňuje OSD. Milý Paroubku, dovol abych ti vzkázal, že ty osobně jsi daleko horší než celá ODS + Rath + Husák !!!!! Pana Ratha si do ČSSD přivedl kdo jiný než Fantomas. Doufejme, že tohodle s prominutím hajzla už jako ministra zdravotnictví nikdy neuvidíme 8-) . Samozřejmě že pokud vyhraje levice tak určitě, ta si tam takovéto „hodné“ objekty dává ráda.

Nezbývá než doufat, že v příštích volbách opět vyhraje ODS, protože teď to je výhra a zároveň prohra. V příštích volbách by tak vyhrála by tak celá pravice (dobro) a levice (zlo) by se mohla jít vycpat :nasrany: .

Toť vše, doufámk že se vám můj článek líbil, a že si z něj před volbami vezmete ponaučení 8-) :

Svině, která je v opozici, nezlobí :nasrany:

on to opravdu fantomas je ! 8-O viz.

fantomas !*** Pozor! FANTOMAS! :lol:

Autor: Ola, společně s kopacakem.

««« Předchozí text: Auto roku 2007
Následující text: Pád Jana Mazocha v Zakopaném »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kolik je 3+9 ?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání