Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

Jste webmaster a chcete 5 a více liber měsíčně zadarmo ?

12. 9. 2007 St 15.13 od Ola | Počítače
Tak začněte vydělávat s firmou Money4Banners ! Tato firma Vám platí za zobrazení reklamního banneru (můžete vidět na hl. stránce). Budete vydělávat pořád 5 liber měsíčně, ikdyž máte 1, nebo třeba 20 000 návštěvníků měsíčně. Prostě každý měsíc budete dostávat 5 liber prakticky za nic.

Třešnička na dortu ale je to, že pokud máte stránek víc (např. 5), všechny Vám schválí, tak měsíčně nebudete dostávat pouze 5 liber ( 200 kč ) ale 25 liber !!! Tzn. 1000 kč měsíčně ! U 1 roku to je 12 000 Kč, a to prakticky za nic.

Registrujte se zde : Money4Banners Pokud se regnete přes tento odkaz, money4banners Vám schválí stránku, a na emailovou adresu hubschondrej@gmail.com mi pošlete Váš referal link, dostanete ode mne jednorázově 3 libry navíc.

««« Předchozí text: ICQ vs. Skype
Následující text: Upgrade systému na verzi RS-RC5 »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kolik je 1+1 ?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání