Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

NHL 07 PC vs. NHL 07 Xbox360

14. 2. 2007 St 17.41 od Ola | Zábava

NHL 07 pro PC vs. NHL 07 Demo pro Xbox360 Linkuj

Po dlouhém čekání na nový článek jsem se rozhodl s tou prodlevou něco dělat. Jelikož já sám nemám moc času, scháněl bych redaktory ( znalost HTML není podmínkou) kteří umí pracovat alespoň s Wordem (podobný editor tady v administraci máme). To bylo na úvod, a nyní se vrhněme do porovnání těchto dvou skvělých (resp. jedné skvělé a druhé strašné) hokejových simulací. Porovnávat budeme plnou PC verzi, s demem té samé hry,  ovšem na skvělé herní konzoli - Xboxu360. Více se dočtete v rozšířeném článku.
Jelikož mám delší dobu k dispozici Xbox360, konkrétně od Vánoc (skvělý dárek ) tak jsem se rozhodl, že si stáhnu z Xbox 360 Live Marketplace demo odsuzované hry na PC, hry NHL 07. Upřímě řečeno, moc jsem od toho nečekal, ovšem Xbox360 verze mě mile překvapila. Sice máte k dispozici "pouhé" demo, a ještě k tomu pouze nájezdy, ovšem i to mě zabavilo na dlouhé dny a večery.

Tak, a teď něco na kritiku směrem k EA, a to PC verzi. Jak mě verze pro Xbox360 potěšila, tak o tolik a ještě víc mě verze pro PC zklamala. Vždyť to je to samé jako NHL 06, pouze s českým komentářem. Zhnuseně jsem hru odinstaloval, a šel pařit na Xboxu360. Tam je grafika u NHL přímo nádherná, jestli je to silné slovo.

Naopak v PC verzi je grafika s prominutím hnusná a nezáživná, vydržel sem u plné hry téměř hodinu, a pak jí nelítostně smazal. Nehledě na to, že se v NHL stala jakási aféra ohledně soupisek české tipsport extraligy. Již delší dobu čekám na zlepšení kvality národních dresů, ty opravdu vypadají strašně.

Dále se mi na Xbox360 verzi zalíbilo nové ovládání ( už žádné ty trapné basebollové údery ) nýbrž pěkné ovládání hokejky za pomoci analogů. Opravdu, ikdyž je to "jen" demo, dá se u něj sehnat hodně zábavy, a zvažuji koupi plné hry.

Čekám jen na to, zda-li se mi povede sehnat nějaké ty cash (peníze) a do hry pravděpodobně půjdu, společne s Tony Hawk Pro Skaterem 8: Project.

Poznámka: Doporučuji si koupit Xbox360, za ty peníze to opravdu stojí. Mluvím z vlastní zkušenosti ;-) .

««« Předchozí text: Americké záklandny: Ano či Ne ?
Následující text: Online hry - MEGArecenze »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má Slunce?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání