Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

Americké záklandny: Ano či Ne ?

2. 2. 2007 Pá 14.26 od Ola | Domáci scéna, Ve světe, Ostatní

Americké základny ?! Linkuj si !

Opravdu potřebujeme Americké Základny ? Já sem pro ANO, ale uznávám i výhody NE. Ano ne proto, že by jsme nějakou americkou raketovou základnu potřebovali, tu sice potřebujeme také, ale proto, že Česká Republika (pokud si to levice neuvědomuje) je v NATO, a aby se pánové Paroubek, Ranzdorf a spol. nedivili, až se na nás NATO vyse*e :nasrany: až budeme potřebovat pomoct. Více v rozšířeném článku…
Americká Raketová Základna: ANO!

Americká raketová základna: Já říkám ANO!

Tak a nyní, přistupme k tomu proč by ČR americké základny nepotřebovala :

Musíme si uvědomit, že jde samozřejmě o vojenské zařízení, které může být v případě konfliktu cílem útoku. Ovšem v případě raketového útoku budou cílem útoku i vojenská zařízení obecně, včetně vojenských újezdů. Říkáme-li „NE americkým raketovým základnám“, říkáme i NE celé naší armádě. Což je ovšem legitimní důvod, proč říci NE.

Radar má však primárně sledovat rakety směřující na evropská a americká města z oblastí darebáckých států. Což nemusí být jenom dnešní Írán, ale třeba i zítřejší Libye. Takže, pokud si myslíme, že dráždíme darebáky stavbou obranných zařízení, řekněme směle „NE americkým raketovým základnám“. Skutečně, v některých chatových oblastech lidé své objekty raději ani nezamykají, aby jim lupiči nerozmlátili dveře nebo nezapálili barák, ale jenom je vykradli.

A nyní proč říci radaru ANO : neříkejte, že půjde „pouze o radar“. Půjde o součást zbraňového sytému. Ten radar bude přímo spřažen s „polskými“ raketami – jinak by neměl smysl! A právě proto bude funkční a právě proto naše území ochrání. Ano, ochrání i naše území. Ale stejně důležité pro nás by mělo být vědomí, že rovněž ochrání území našich spojenců. Jestliže ochrání i území našich spojenců, proč ho tedy neschválit ?

Tohle je velice důležitý argument: říci jasné a hrdé ANO pro americké vojenské základny na našem území: Dnešní Rusko se chová klasicky imperialisticky, jako po celou svou historii. I po rozpadu Sovětského svazu považuje Rusko bývalé státy SSSR za „zónu svého vlivu“. Alespoň tak se to říká. Ve skutečnosti jsou tyto státy pouze v prvním okruhu ruských zájmů. V druhém okruhu jsou bývalé státy „socialistického tábora míru“. Tedy i my.

Těm pošukům, kteří pořád mluví o tom, že se staneme cílem a jak je to nebezpečné a buh ví co ještě, říkám „Troubové! Cílem jsme i teď ! Akorát, že jsme ,,Snadná kořist“ protože jsme bezbranní". Proto říkám hrdě ANO! A pánům Paroubek a spol. z KSČSSD takhle na dálku říkám : Komunisti ! Lidi vás vždycky zvolí, a vy jim vždy ukážete jací jste bolševici, a nastanbe další vláda komunismu, za který by se styděl i bývalý trenér Itálie, Giovanni Trappatoni !!!

Pokud by mne někdo donutil o tom rozhodnout, řeknu ANO. Ovšem to neřeknu, protože nejsem ve vládě (Bohužel?/Naštěstí?)

««« Předchozí text: A4Tech X-750F - recenze
Následující text: NHL 07 PC vs. NHL 07 Xbox360 »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kolik je 3+9 ?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání