Stručně o nás

Jsme weblog ze studny - budeme sem psát o všem možném, doufáme že zde naleznete vše co potřebujete...

Informace o webu

26. 1. 2007 Pá 16.41 od Ola | Ostatní

Předem bych Vás tu chtěl co nejsrdečněji uvítat, protože Vy jste ten motor, co nás tlačí dopředu. Jak si asi dokážete z počtu textů na tomto webu vydedukovat – jsme teprve začínající weblog a tak jsme za každého návštěvníka vděční – děkujeme! Dále se chceme omluvit za možná až opravdu přehnané množství reklam, ale potřebujeme návštěvníky a jejich přísun nám právě reklamní bannery přinášejí. Pokud se bude denní průměr návštěvníků zvedat, tak reklamy budeme odstraňovat. Tady se nejlépe ukazuje, jak jsme na Vás – návštěvnících závislí a jak by to tu bez Vás nemohlo fungovat. Proč se jmenujeme právě Studna? Je to dlouhá historie, po několika minutách proudu návrhů po ICQ (dalo by se to přirovnat k politickým hádkám) jsme se uchýlily právě ke Studně, protože chceme být studnou čerstvých informací a naším sílem je, aby jste měly stále z čeho informace brát. Zkrátka – s námi budete v obraze! A jak to bude se Studnou v budoucnu? To do detailu opravdu nevíme, ale chceme si upevnit systém stránek a posílání textů, aby jste měly neustále proud toho důležitého po ruce. Dále chceme zvýšit návštěvnost stránek a kdyby se to podařilo (věřte, že si to vroucně přejeme a děláme pro to cokoliv) tak můžeme odbourat barikádu reklam na těchto stránkách, aby to tu bylo víc „čisté“. Dále své názory na články můžete psát do komentářů, a tím nám pomoci ke zkvalitnění článků.

Tolik o stránkách, na které jste se dostaly, doufáme, že se Vám tu bude líbit a že se sem ještě rádí vrátíte! Děkujeme!

Ola a kopacak

««« Předchozí text: Líbí se vám tato stránka ? Podpořte ji !
Následující text: Karel Svoboda si vzal život »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má Slunce?
Odpověd:

Poslední komentáře

Vyhledávání